Бенитес желае да се завърне в Англия
Бившият мениджър на Ливърпул, Челси, Нюкасъл и Евертън Рафаел Бенитес обяви желанието си да се завърне във Висшата лига.
Бенитес е безработен от година и половина, откакто напусна Селта Виго през март 2024 г. 65-годишният испанец обаче не мисли за пенсиониране и чака подходяща оферта.
"Лошо е за един треньор, когато го смятат за пенсиониран. Хората все още ме питат: "Искаш ли да бъдеш треньор?“. Разбира се, че искам, особено в Англия и Европа.
Не искам хората да си мислят, че съм се пенсионирал. Все още се развивам“, заяви Бенитес пред The Telegraph.
- Ван Дайк отправи предупреждение към Салах
- Саудитската лига е готова да финансира трансфера на Салах
- Вирц: Трябваше да бъдем търпеливи
- Ливърпул ще се справи в Лийдс
- Автогол спаси Ливърпул от Съндърланд
- Ливърпул е избрал четири алтернативи, ако Ман Сити открадне Семеньо
- Ливърпул се интересува от Камавинга
- Слот обясни защо е оставил Салах на пейката срещу Уест Хем
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]