Ман Юнайтед не е планирал да купува халф през това лято
Манчестър Юнайтед не е разглеждал укрепването на халфовата линия като приоритет през този трансферен прозорец.
Юнайтед подсили състава си това лято със Сене Ламенс, Диего Леон, Матеус Куня, Брайън Мбемо и Бенджамин Шешко, като само халфовата линия не получи подкрепления.
Има слухове за интерес на Юнайтед към дефанзивния халф на Брайтън Карлос Балеба, който е оценен на над 100 милиона паунда.
Според Manchester Evening News, Юнайтед не е планирал да харчи за нов халф. Укрепването на тази зона на терена не се е считало за приоритет и за това не е бил отпуснат трансферен бюджет.
С изключение на Кристиан Ериксен, Юнайтед е запазил Бруно Фернандеш, Каземиро, Мануел Угарте, Мейсън Маунт и Коби Майно, които са достатъчни за мениджъра Рубен Аморим този сезон.
- Ман Юнайтед и Нюкасъл се наредиха на опашка за бек на Брентфорд
- Барса се интересува от Лисандро Мартинес
- Ман Юнайтед с четвърта поредна победа при Карик (видео)
- Ман Юнайтед ще се наложи и над ранения Тотнъм
- Карик: В началото не гледах твърде напред
- Рашфорд няма да отговори на обаждане на Карик
- Ман Юнайтед може да се конкурира с Арсенал за Горецка
- Маласия е ядосан на Ман Юнайтед след проваления трансфер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]