Ман Юнайтед отправя Хьойлунд в Наполи
Манчестър Юнайтед съгласува отдаването под наем нападателя Расмус Хьойлунд в италианския Наполи.
Хьойлунд не е играл нито минута за Юнайтед този сезон, превръщайки се в пасив за мениджъра Рубен Аморим, след като "червените дяволи“ подписаха с Бенджамин Шешко.
Въпреки че Хьойлунд е само под наем в Наполи, той няма да се завърне в Юнайтед, като шампионите от Серия А ще направят окончателен трансфер за 22-годишния датчанин.
Sky Sports съобщава, че Юнайтед ще получи около 5 милиона паунда под формата на такси за наем, а Наполи ще направи покупка за 38 милиона паунда следващото лято.
Хьойлунд записа 52 участия за Юнайтед във всички състезания миналия сезон, отбелязвайки 10 гола, включително само четири във Висшата лига.
- Ман Юнайтед и Нюкасъл се наредиха на опашка за бек на Брентфорд
- Барса се интересува от Лисандро Мартинес
- Ман Юнайтед с четвърта поредна победа при Карик (видео)
- Ман Юнайтед ще се наложи и над ранения Тотнъм
- Карик: В началото не гледах твърде напред
- Рашфорд няма да отговори на обаждане на Карик
- Ман Юнайтед може да се конкурира с Арсенал за Горецка
- Маласия е ядосан на Ман Юнайтед след проваления трансфер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]