Гимараеш: Не съм контактувал с Исак
Капитанът на Нюкасъл Бруно Гимараеш призна, че не е имал контакти със съотборника си Александър Исак през цялото време на конфликта между шведския национал и клуба от Висшата английска лига. Исак тренира сам, след като е изразил желание да напусне, въпреки че му остават още три години от договора с "черно-белите".
Напомняме, че Нюкасъл отказа една оферта от страна на Ливърпул на стойност 110 милиона британски паунда за голмайстора и се смята, че иска рекордните за Великобритания 150 милиона паунда.
"Не съм имал никакъв контакт с него. Тренираме сутрин, а той се подготвя в различно време, когато няма никой от отбора наоколо. Това е доста трудна ситуация и не можем да я контролираме. Искаме най-доброто за клуба и отбора. Ръководството и собствениците се справят с този въпрос и се надявам, че ще се справят по най-добрия начин. Определено усещаме липсата на нашия голмайстор за миналия сезон. Надяваме се да си върнем най-добрия ни игра'", заяви Гимараеш пред ESPN Brasil.
- Тонали остава основна трансферна цел на Ювентус
- Ман Юнайтед и Нюкасъл се наредиха на опашка за бек на Брентфорд
- Брентфорд подчини Нюкасъл (видео)
- Нюкасъл се опасява от нова трансферна сага с Тонали
- Гуардиола обясни за какво е разговарял с Тонали
- Ман Сити ще спори с Арсенал за Купата на Лигата
- Еди Хау: Мотивирани сме за мача с Ман Сити
- Керкез: Всяка седмица трябва да играем по този начин
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]