Ясна е тежестта на травмите на Сака и Йодегор
Играчите на Арсенал Букайо Сака и Мартин Йодегор напуснаха терена с контузии по време на мача от втория кръг на Висшата лига срещу Лийдс (5:0), но и двамата се разминаха със сериозни контузии, съобщава The Athletic.
Според изданието, контузиите са били по-леки от очакваното. Играчите ще се възстановят бързо, въпреки че участието им в мача срещу Ливърпул на 31 август остава под въпрос.
След два мача Арсенал води във Висшата лига с шест точки, същия брой точки като Тотнъм.
Нека си припомним, че през миналия сезон и Сака, и Йодегор също пропуснаха голям брой мачове поради контузии.
- Арсенал привлече близнаци
- Астън Вила може да спре Арсенал
- Арсенал се интересува от халф на Виляреал
- Арсенал се справи с Брентфорд
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
- Арсенал ще се наложи над Брентфорд
- Мареска: Понякога трябва да си доволен дори от една точка
- Едегор: Не направихме достатъчно, за да победим
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]