Емери: Трябва да добавим нови играчи
Мениджърът на Астън Вила Унай Емери коментира работата на клуба на трансферния пазар това лято.
"Разбира се, че работим по въпроса, клубът полага всички усилия, за да направи състава ни възможно най-силен, опитваме се да намерим по двама играчи за всяка позиция. Предстои още много работа, някои играчи си тръгват, трябва да наваксаме тези загуби.
Разбира се, работим, имаме разбиране как да го поправим, но трябва да бъдем внимателни, да продължим напред. Играчите, с които разполагаме, са достатъчни, за да се конкурираме, но ни предстоят повече от 50 мача този сезон. Трябва да балансираме състава, като добавим нови играчи“, цитира Емери официалният уебсайт на Астън Вила.
- Унай Емери: Беше ужасен период, в който всяка наша грешка водеше до гол
- Брайтън разгроми Астън Вила с 4:0 старта на сезона
- Астън Вила преговаря с Леон Горецка
- Анонс на 1-ви кръг на Висшата лига на Англия
- Астън Вила привлече Аарън Уан-Бисака под наем от Уест Хем
- Астън Вила привлече Аарън Уан-Бисака под наем от Уест Хем
- Арсенал се договори за трансфера на Езри Конса от Астън Вила
- Астън Вила привлече Матео Руджери и Дзион Судзуки
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]