Реал Мадрид е готов да предложи 20-25 млн. за Конате
Централният защитник на Ливърпул Ибрахима Конате може да се присъедини към Реал Мадрид в края на трансферния прозорец. Според AS, "белите“ нямат намерение да предлагат повече от 20-25 милиона евро за играча, предвид краткия срок на договора на французина. "Червените“ биха искали да получат 50 милиона евро. Нека припомним, че договорът на играча е до лятото на 2026 г.
Според източника, мърсисайдци се опасяват от повторение на сценария с Трент Александър-Арнолд, който премина в Реал Мадрид като свободен агент. Ливърпул не изключва "лос бланкос“ да отправят оферта за трансфера на Конате в последните дни на летния трансферен прозорец.
26-годишният защитник играе за "червените“ от лятото на 2021 г. През този период Ибрахима е изиграл 134 мача във всички състезания, като е отбелязал пет гола и е направил четири асистенции. Според информация, предоставена на портала Transfermarkt, пазарната стойност на играча е 60 милиона евро.
- Експерт: Салах трябва да избере Саудитска Арабия пред МЛС
- Шиърър: Салах заслужава да отиде да играе „на слънце“
- Собствениците на Ливърпул продължават да подкрепят Слот
- Карагър: Салах още не е приключил с футбола на топ ниво
- Клоп за Салах: Една от най-великите кариери в футбола
- Ливърпул и Юнайтед в битка за Ндиайе
- Изненади и сривове: Евертън удари Челси, Ливърпул падна, Тотнъм затъва
- Бетис се пошегува със Салах след решението му да напусне Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]