Челси ще се освободи от осем играчи
Челси ще се освободи от осем играчи през оставащите две седмици от летния трансферен прозорец.
Според The Telegraph, един от тези осем е крилото Рахим Стърлинг, който се завърна в Челси това лято след сезон под наем в Арсенал и тренира далеч от първия отбор на "сините“.
Въпреки че Челси би предпочел да продаде Стърлинг, който печели над 300 000 паунда на седмица, няма кандидати за Рахим, така че "сините“ са отворени за възможността 30-годишният футболист да бъде изпратен отново под наем.
Една възможна дестинация за Стърлинг е Фулъм, които имаха особено лош летен цикъл от трансфери. Рахим е отворен за идеята да остане в Лондон и да прекара сезона с "котиджърс“.
Челси също се опитва да уреди продажбата или наема на Аксел Дисаси, Ренато Вейга, Бен Чилуел, Керни Чуквуемека, Тайрик Джордж, Кристофър Нкунку и Никълъс Джаксън.
- Росеньор: Естевао не вярва, че съм бил футболист
- Кукурея призна, че умишлено е провокирал Адама Траоре
- Артета се извини на Росеньор
- Задължиха Ливърпул да плати на Челси за Нгумоа
- Челси победи Уулвс благодарение на хеттрик на Палмър (видео)
- Росеньор: Гарначо ще бъде играч с огромно значение за Челси
- Росеньор: Арсенал не прояви уважение към моя отбор
- Челси ще подчини Вълците на гости
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]