РБ Лайпциг и Челси са обсъждали трансферите на трима от „сините”
Лондонският Челси продължава да прави опити да привлече халфа Шави Симонс от РБ Лайпциг. Според инсайдера Бен Джейкъбс, по време на преговорите за холандския играч страните са обсъждали евентуални трансфери на трима играчи на "сините“ в немския клуб.
Според източника, в разговорите са били споменати нападателят Кристофър Нкунку, крилото Тайрик Джордж и халфът Карни Чуквуемека. Отбелязва се, че ако трансферът на някой от посочените играчи в РБ Лайпциг се осъществи, това ще бъде отделна сделка, но ще окаже положително влияние върху евентуалния трансфер на Симонс в Челси.
Според журналиста, Челси ще се раздели с нападателите Кристофър Нкунку и Никълъс Джаксън, за да придобие Шави Симонс и крилото на Манчестър Юнайтед Алехандро Гарначо.
- Росеньор защити Гарначо: Свирканията показват колко e опасен
- Уволнили Филипе Луис заради тайни разговори с Челси
- Арсенал повали Челси, Евертън шокира Нюкасъл, а Вила може да остане без ШЛ
- Революция във футбола? В Англия обмислят мениджърите да искат VAR проверки
- Тотнъм се прицели в директор на Челси
- Росеньор предупреди Челси: Следващият червен картон ще има последствия
- Шокиращо признание: Тод Боели купил Кукурея само заради Ман Сити
- Емери готви трансферен удар: Астън Вила се насочва към нападател на Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]