Ясно е кого разглежда Ливърпул като алтернатива на Исак
Ливърпул проявява интерес към 28-годишния нападател на Брентфорд Йоан Уис, който се разглежда от мърсисайдци като алтернативен вариант за нападателя на Нюкасъл Александър Исак, когото "свраките“ не искат да продават, съобщава Caught Offside.
Според източника, "Пчелите“ оценяват играча на 50 милиона паунда (58 милиона евро). "Червените“ може да се сблъскат с конкуренция от Нюкасъл, който вече е направил оферта за закупуване на Уис, но Брентфорд я е отхвърлил.
Миналият сезон нападателят изигра 39 мача във всички турнири, отбелязвайки 20 гола и правейки пет асистенции. Настоящият трудов договор на играча с клуба е до лятото на 2026 г. Според информация, предоставена на портала Transfermarkt, пазарната стойност на играча е 32 милиона евро.
- Слот: Не за първи път резултатът е разочароващ
- Ливърпул се препъна срещу предпоследния
- Челси се е обърнал към Ливърпул за Ван Дайк
- Ван Дайк: Ще направим всичко възможно, за да зарадваме феновете
- Слот: Радвам се да посрещна Салах отново
- Бърнли няма да създаде проблем за Ливърпул
- Клоп определи два приоритетни варианта за завръщането си
- Брадли претърпя операция
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]