Ван Бронкхорст: Нямам търпение да споделя опита си с играчите на Ливърпул
Мениджърът на Ливърпул Джовани ван Бронкхорст, който е част от щаба на Арне Слот, сподели впечатленията си от пристигането си в настоящия си клуб.
"Понякога, когато става въпрос за ново предизвикателство, веднага можеш да усетиш дали е подходящо за теб: дали имаш добро отношение.
Още от самото начало, когато Арне ми се обади, бях развълнуван от предизвикателството. Трябва да опознаеш играчите, треньорския състав - това винаги е така в нов клуб, но веднага знаех към какъв отбор се присъединявам. Бях играл срещу Ливърпул няколко пъти като играч и мениджър, така че вече знаех колко голям е клубът.
Бях много добре приет тук и нямам търпение да споделя опита си с играчите, с Арне и треньорския щаб възможно най-скоро, за да може този клуб да продължи да бъде успешен“, заяви Вван Бронкхорст, цитиран от официалния уебсайт на Ливърпул.
- Задължиха Ливърпул да плати на Челси за Нгумоа
- Реал Мадрид отново е заинтересован от Конате
- Ливърпул неочаквано провалил плановете на Интер и Нотингам Форест за Фратези
- Ливърпул е готов да плаща на Собослай 14 млн.
- Три клуба се интересуват от Къртис Джоунс
- Окслейд – Чембърлейн с първа крачка към получаване на треньорски лиценз
- Слот призна, че Ливърпул се готви за живот без Ван Дайк
- Джо Коул вижда в Боуен идеалната замяна на Салах
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]