Астън Вила се готви за преговори за халф на Галатасарай
Астън Вила е готов да започне преговори за потенциален трансфер на халфа на Галатасарай Габриел Сара, съобщава Caught Offside.
Според източника, 26-годишният футболист може да напусне турския гранд за 40 милиона евро. Клубът от Бирмингам обаче оценява Сара на 20 милиона евро. Подчертава се, че Манчестър Сити също следи бразилския играч, но Астън Вила проявява най-активен интерес.
От 2022 до 2024 г. халфът игра в Англия за Норич. Настоящият трудов договор на Сара с клуба е до лятото на 2029 г. Според информация, предоставена в портала Transfermarkt, пазарната стойност на играча е 22 милиона евро.
- Трансферът, който се забави с шест години
- Ювентус не се отказва от Емилиано Мартинес
- Официално обявените трансфери в Европа за 28 юли
- Астън Вила преговаря за Николас Джаксън, бъдещето му зависи от следващия ход на Челси
- Мартинес е изправен пред важно решение за бъдещето си
- Астън Вила взе Алехандро Гарначо под наем от Челси
- Барселона стиска палци за трансфера на Абде, може да прибере още 12 милиона евро
- Рома и Астън Вила в битка за Крисенсио Самървил, Уест Хем отказа оферта
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]