Люк Шоу: Целта е да спечелим Висшата лига
Защитникът на Манчестър Юнайтед Люк Шоу заяви, че целта на отбора за сезон 2025/2026 е да спечели английската Висша лига, а също така отбеляза, че всички играчи и треньорският щаб на манкунианците трябва да вярват в това.
"Целта е да спечелим Висшата лига. Не съм единственият, който мисли така. Сигурен съм, че целият отбор мисли така, ако ги питате. Всички играчи и мениджърът имат една и съща цел. Мениджърът вероятно няма да го каже пред медиите, но всички ние трябва да споделяме една и съща амбиция и да се борим за една и съща цел. Всеки трябва да постави отбора на първо място и да бъде семейство, движещо се в една и съща посока“, каза Шоу, цитиран от Би Би Си.
Миналия сезон Манчестър Юнайтед завърши на 15-то място в таблицата на Висшата лига, след като събра 42 точки в 38 кръга. Отборът на Рубен Аморим загуби и от Тотнъм във финала на Лига Европа (0:1).
- Манчестър Юнайтед ще спести милиони, ако Аморим поеме Милан
- Аморим може да се завърне във Висшата лига
- Ман Юнайтед рефинансира дълга, свързан с придобиването на клуба от Глейзър
- Рой Кийн разкри: Изгладихме отношенията си с Бруно Фернандеш
- Барселона се отказа от Рашфорд, Байерн и Реал следят ситуацията
- Край на скъпата грешка: Манчестър Юнайтед се раздели с Джейдън Санчо
- Манчестър Юнайтед добави Милан към лятната си подготовка
- Манчестър Юнайтед обмисля привличането на Карл Дарлоу
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]