Ортега планира да напусне Ман Сити
Няколко клуба проявяват интерес към подписването на договор с немския вратар на Манчестър Сити Щефан Ортега.
За това пише журналистът Флориан Плетенберг .
Според съобщенията, три неназовани клуба от Висшата лига и турският Фенербахче проявяват интерес към вратаря, но споразумението с Бърнли за трансфера на играча се е провалило.
Перспективите на Щефан в Сити в момента са доста смътни. Едерсон все още е в клуба, а Джеймс Трафорд е на крачка от присъединяването към "гражданите".
Щефан изигра 22 мача за клуба миналия сезон, допусна 24 гола и запази 7 чисти мрежи. Ортега е с Ман Сити от юли 2022 г.
Договорът му е до 30 юни 2026 г. TransferMarket оценява играча на 8 милиона евро.
- Фоден може да напусне Манчестър Сити заради малко игрово време
- Реал Мадрид следи ситуацията с Родри
- Родри отвори вратата за Реал Мадрид
- Родри: Не можеш да откажеш на Реал Мадрид
- Забравен играч на Ман Сити е на път да вземе седми трофей с едва 921 минути игра
- Гуардиола възхитен от О’Райли: Сезонът му е изключителен
- Холанд ще пропусне контролата с Нидерландия
- Гьокереш: Арсенал ще се върне по-силен след загубения финал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]