Ман Юнайтед може да привлече още трима
Манчестър Юнайтед може да добави още трима играчи към състава си, след като подписа с нападателя Брайън Мбемо, ако продажбите на клуба вървят по план, съобщава Daily Express.
Според източника, "Червените дяволи“ са склонни да привлекат вратаря Сена Ламенс от Антверпен, който да замени контузения Андре Онана. Ламенс може да бъде продаден за 17 милиона паунда (19,7 милиона евро).
Манкунианците също се интересуват от защитника на Брайтън Первис Еступинян. Манчестър Юнайтед вече е провел разговори с "Чайките“ за евентуален трансфер на футболиста.
"Червените дяволи“ са включили в краткия си списък и нападателя на Астън Вила Оли Уоткинс .
По-рано медиите съобщиха, че манкунианците са финализирали сделката за привличането на Мбемо от Брентфорд. Беше подчертано, че Манчестър Юнайтед ще плати 71 милиона паунда (82,3 милиона евро) за трансфера на нападателя.
- Карик: Надявам се, че това е само началото
- Гуардиола: По-добрият отбор спечели
- Юнайтед спечели дербито на Манчестър в дебютния мач на Карик (видео)
- Карик не се безпокои от критиките от бившите играчи на Ман Юнайтед
- Рууни: Карик е веселяк, но не позволявайте на спокойствието му да ви заблуди
- Рой Кийн разкритикува назначаването на Еванс
- Ман Юнайтед обмисля покупка на Мурийо
- Челси и Ман Юнайтед може да се борят за вратар от Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]