Киеза може да напусне Ливърпул
Федерико Киеза може да напусне Ливърпул само след един сезон след трансфера си от Ювентус.
Според италианското издание TuttoAtalanta, Аталанта планира да вземе под наем 27-годишния футболист с последващо право на откупуване за 12 милиона евро. Клубът от Бергамо очаква да започне преговори с мърсисайдци през следващите дни.
Киеза се присъедини към Ливърпул през август 2024 г., подписвайки договор до лятото на 2028 г. Той записа 14 участия за отбора на Арне Слот миналия сезон, отбелязвайки два гола и давайки две асистенции. Той обаче не беше включен в разширения състав за предсезонната подготовка, което подхрани спекулациите, че може да напусне.
- Джеймс Милнър сложи край на впечатляващата си кариера
- Саудитски клубове следят Ибраима Конате след раздялата му с Ливърпул
- Реднап: Ако Ливърпул вярваше в Шаби Алонсо, щеше да го назначи
- Слот се сбогува с Ливърпул: Този клуб винаги ще бъде сред европейския елит
- Карагър: Бях шокиран от уволнението на Слот
- Челси се отказа от Конате, французинът чака оферти от европейските грандове
- Карагър се съмнява в Ираола: Може ли да направи Ливърпул шампион?
- Ливърпул загуби и Конате без пари, французинът напуска като свободен агент
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]