Погба: Радвам се за Рашфорд
Полузащитникът на Монако Пол Погба коментира евентуалното преминаване на нападателя на Манчестър Юнайтед Маркус Рашфорд в Барселона.
"Лудост е, но се радвам за него! Манчестър Юнайтед губи страхотен играч. Нямат късмет. Честно казано, това е страхотно за Барселона. Дори не говоря за Юнайтед, защото те купиха няколко нови играчи и новият мениджър вероятно иска да си върши работата. Всъщност не е негова [на Аморим] вината. Щом не вярва в някого, а той трябва да печели. Ако не печели, ще бъде уволнен“, заяви Пол Погба пред iShowSpeed.
Очаква се Барселона да привлече Рашфорд под наем за 10 милиона евро с опция за откупуване за 30 милиона евро. Нападателят прекара миналата пролет в Астън Вила и има договор с Юнайтед до 2028 година.
- И Борнемут може да затрудни Юнайтед в Манчестър
- Нападател на Ман Юнайтед заинтересува Рома
- Аморим: Маунт е талантлив и работи усилено
- Аморим: Трябва да сме по-внимателни към детайлите
- Бруно с два гола и асистенция над Уулвс
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]