Стана ясно кога Ливърпул може да привлече Екитике
Ливърпул, Челси и Манчестър Юнайтед продължават да проявяват интерес към 23-годишния нападател на Айнтрахт Франкфурт Уго Екитике, съобщава журналистът Кристиан Фалк.
Според източника, германският клуб иска 100 милиона евро за френския футболист. Мърсисайдци ще могат да започнат да правят конкретни стъпки за придобиване на Екитике веднага щом продадат нападателя Дарвин Нунес. Подчертава се, че към момента само Манчестър Юнайтед е обсъждал с Айнтрахт евентуален трансфер на 23-годишния футболист, но не е отправил оферти за него.
Миналият сезон Екитике изигра 48 мача във всички състезания, отбелязвайки 22 гола и правейки 12 асистенции. Настоящият трудов договор на играча с клуба е до лятото на 2029 г. Според информация, предоставена на портала Transfermarkt, пазарната стойност на играча е 75 милиона евро.
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
- Ливърпул поставя ултиматум за Диоманде, разглежда четири алтернативи
- Мохамед Салах: Това е велико постижение за Египет
- Ливърпул подготвя нова оферта за Диоманде
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Ван Дайк: Аржентина показа, че иска да защити световната си титла
- Ван Дайк след 5:1 над Швеция: Победата променя всичко, продължаваме напред
- Ливърпул подготвя оферта за близо 100 млн. евро за Диоманде
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]