Вирц говори за събирането си с Фримпонг
Полузащитникът на Ливърпул Флориан Вирц говори за повторното си събиране с Джереми Фримпонг в английския клуб. Играчите преди това играха заедно за Байер Леверкузен.
"Мисля, че играх три или четири години с него. Той е наистина добър играч, наистина добър човек и забавен човек. Подходящ е за всяка съблекалня, а също и на терена, има страхотни качества в атака и защита. Тогава той бе първият, който подписа с Ливърпул и, разбира се, искаше и аз да се присъединя. Но мисля, че взех решението си сам. Но може би това беше малката част, която ме убеди накрая.
Вълнуващо ли е за мен да знам, че ще играя отново с Джереми, но този път за Ливърпул? Да, разбира се. Мисля, че е наистина страхотно, че можем да играем заедно отново в нов клуб, може би по-голям клуб, и да продължим напред заедно. Нямам търпение да играя отново с него.
Вярно ли е, че ме учи на английски? Да, той бе мой съсед в съблекалнята, седеше точно до мен и аз трябваше да говоря английски с него. След като завърших училище, не говорех английски много добре, но той ме научи на много и ме накара да говоря английски повече и по-добре“, заяви Вирц.
- Рома мечтае за сензационно завръщане на Салах
- Експерт: Салах трябва да избере Саудитска Арабия пред МЛС
- Шиърър: Салах заслужава да отиде да играе „на слънце“
- Собствениците на Ливърпул продължават да подкрепят Слот
- Карагър: Салах още не е приключил с футбола на топ ниво
- Клоп за Салах: Една от най-великите кариери в футбола
- Ливърпул и Юнайтед в битка за Ндиайе
- Изненади и сривове: Евертън удари Челси, Ливърпул падна, Тотнъм затъва
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]