Ман Юнайтед определи цена на Гарначо
Манчестър Юнайтед определи цена от 70 милиона паунда за крилото Алехандро Гарначо.
От Юнайтед бяха отворени за продажба на Гарначо още през януари, но Челси и Наполи, които се интересуваха от него, отказаха да надплатят.
Гарначо оттогава загуби благоволението на мениджъра на Юнайтед Рубен Аморим, който му показа вратата след загубата на финала на Лига Европа.
Различията между Аморим и Гарначо обаче не означават, че Юнайтед са готови да пуснат Алехандро за нищо. Напротив, "червените дяволи“ са определили солидна цена за 20-годишния аржентинец.
Според The Independent, Юнайтед иска около 70 милиона паунда за Гарначо, очаквайки интерес към Алехандро не само от гореспоменатите Челси и Наполи, но и от редица други клубове като Астън Вила, Атлетико и Байер.
- Каземиро: Играя за най-големият клуб в Англия
- Кийн: На Карик му провървя
- Микел: Ман Юнайтед се нуждае от друг дефанзивен халф
- Ман Юнайтед проявява интерес към защитник на Юве
- Хъл Сити съгласува наема на халф на Ман Юнайтед
- Мартинес отговори на критиките на Скоулс
- Карик: Надявам се, че това е само началото
- Гуардиола: По-добрият отбор спечели
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]