Евертън следи Грилиш
Евертън следи ситуацията с крилото на Манчестър Сити Джак Грилиш.
Два слаби сезона на Грилиш принудиха Сити да се отърве от Джак, като "гражданите“ вече са решили, че няма да вземат бившия капитан на Астън Вила на Световното клубно първенство.
Според Daily Mail, собствениците на Евертън са готови да направят Грилиш свой основен играч преди преместването на нов стадион.
Освен това, мениджърът на Евертън Дейвид Мойс е дългогодишен почитател на Грилиш, който отчаяно се нуждае от редовни игрови тренировки преди Световното първенство през 2026 г.
Единственият проблем е, че Грилиш получава заплата от 300 000 паунда на седмица, така че "карамелите“ могат да кандидатстват само за заем с опция за закупуване на 29-годишния англичанин.
- Евертън с обрат срещу Фулъм (видео)
- Анонс на 25-ти кръг от Висшата лига
- Евертън привлече крило на Челси
- Евертън и Лийдс не се победиха
- Грилиш може да отсъства два месеца
- Емери: Не сме претенденти за челната петица
- Шестима от ВЛ спечелиха Купата на африканските нации
- Вила пропусна да се доближи до Арсенал след загуба от Евертън
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]