Мбемо съгласува личния си договор с Ман Юнайтед
Нападателят на Брентфорд Брайън Мбемо е близо до присъединяване към Манчестър Юнайтед. Според инсайдера Фабрицио Романо, играчът иска да се присъедини към "червените дяволи“ и вече е съгласувал условията на личния си контракт. Преговорите между клубовете продължават.
Според източника, Брентфорд е започнал преговорите за сделката с такса от 70 милиона паунда, но може да намали исканията си по време на преговорите. Отбелязва се, че важна роля ще играе каква част от трансферната сума ще бъде фиксирана и каква ще бъде размерът на различните бонуси.
По-рано Манчестър Юнайтед завърши трансфера на нападателя Матеус Куня от Уулвърхамптън. Според съобщения в медиите, сделката е била на стойност 74 милиона евро (62,5 милиона британски лири).
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
- Ман Юнайтед ще има сили за Уест Хем в понеделник
- Зиркзее вкара гол във ВЛ за първи път от 364 дни
- Аморим: Опитахме се да променим някои малки неща
- Гласнер: Можехме да спечелим мача
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]