Бекъм разкритикува играчите на Ман Юнайтед
Бившият халф на Манчестър Юнайтед Дейвид Бекъм остро разкритикува поведението на "червените дяволи“.
Юнайтед е на турне в Азия след разочароващ сезон и там също имаше лоша кръв.
Амад Диало показа среден пръст на публиката, докато напускаше хотела на "червените дяволи“, а друго видео, разпространяващо се в социалните мрежи, показва как Алехандро Гарначо бута фен.
Бекъм намира поведението за неприемливо, особено в сравнение с времето му в Юнайтед.
"Не обичам да виждам какво се случва в клуба. Вярно е, че това, което се случва на терена, е важно, но виждам много неща, които са неприемливи за мен като фен и любител на Манчестър Юнайтед. Трябва да представляваш тази емблема. Виждал съм много неща, в които играчите не са се държали по правилния начин.
Знаехме какво означава да играеш за Манчестър Юнайтед. Знаехме какво означава емблемата.
Навсякъде, където отивахме, независимо дали беше Европа или Азия, ние уважавахме феновете. Уважавахме факта, че дойдоха и платиха пари, за да ни видят, да вземат автографи и да се снимат. Това трябва да се уважава“, заяви Бекъм.
- Ман Юнайтед търси ново ляво крило през лятото, потвърди Майкъл Карик
- Манчестър Юнайтед набеляза Тайлър Адамс за лятната селекция
- Манчестър Юнайтед се надява да задържи Бруно Фернандеш
- Невил: Шешко може да се превърне в „геймченджър“ за Манчестър Юнайтед
- Скоулс посочи идеалния мениджър за Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед следи Адейеми, германецът не бърза с нов договор
- Бруно Фернандеш ще обсъжда бъдещето си с Манчестър Юнайтед
- Революция във футбола? В Англия обмислят мениджърите да искат VAR проверки
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]