Салах призна, че е водил разговори за Саудитска Арабия
Нападателят Мохамед Салах призна, че е водил "сериозни разговори“ за преминаване в Саудитска Арабия, преди да се съгласи на нов договор с Ливърпул.
Ливърпул подписа със Салах нов двугодишен договор миналия месец, което му попречи да напусне със свободен трансфер в края на сезона.
Салах признава, че феновете са му помогнали да убеди Ливърпул да приеме условията му. В противен случай 32-годишният египтянин щеше да замине за Саудитска Арабия.
"Мислех, че това е добра възможност да се присъединя към саудитската лига. Мислех, че може да отида там, ако не подновя договора си с Ливърпул.
Отношенията ми с хората там (в Саудитска Арабия) остават добри и се поддържат. Водиха се сериозни разговори за моя трансфер.
Барселона и Реал? Нямаше нищо за тях.
Феновете на Ливърпул бяха част от процеса по подновяване на договора. Те оказаха натиск върху борда, защото бях в клуба от седем години. Искаха да остана и аз знаех това от първия ден“, заяви Салах.
- Джерард: Равенство с Бърнли у дома е неприемливо
- Слот: Според мен не бе освиркване, а разочарование
- Слот: Не за първи път резултатът е разочароващ
- Ливърпул се препъна срещу предпоследния (видео)
- Челси се е обърнал към Ливърпул за Ван Дайк
- Ван Дайк: Ще направим всичко възможно, за да зарадваме феновете
- Слот: Радвам се да посрещна Салах отново
- Бърнли няма да създаде проблем за Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]