Играчите на Тотнъм очакват уволнение на Постекоглу
Играчите на Тотнъм не очакват Анж Постекоглу да бъде техен мениджър през следващия сезон.
Тотнъм спечели първия си трофей от 17 години в сряда с победа с 1:0 над Манчестър Юнайтед на финала на Лига Европа.
Успехът не даде никаква яснота относно бъдещето на Постекоглу, въпреки че президентът на Тотнъм Даниел Леви присъстваше в Билбао и лично поздрави Анж и неговите играчи.
Според Daily Mail, Леви в момента е наклонен към раздяла с Постекоглу, чийто договор е до лятото на 2026 г. Такова е усещането в съблекалнята на отбора.
Въпреки спечелването на трофея и класирането за Шампионска лига, Леви не може да си затвори очите за факта, че Тотнъм страда през последните девет месеца във Висшата лига и сега е най-лошият отбор в дивизията след изпадащите.
Освен това, Леви вече е започнал да обмисля варианти за заместник на Постекоглу, а един от тях е Марко Силва от Фулъм.
- Манчестър Юнайтед и Тотнъм продължават битката за Матеуш Фернандеш
- Тотнъм продаде Алехо Велис на бразилския Баия
- Тотнъм изкушава Сандро Тонали със заплата от 275 000 паунда седмично
- Добри новини за Аржентина: Кристиан Ромеро избегна сериозна контузия
- Тотнъм започна преговори с Антонин Кински за нов договор
- Тотнъм е близо до привличането на Мартин Дубравка
- Тотнъм започна преговори за крило на Манчестър Сити за 50 милиона евро
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]