Салах разказа истината за отношенията му с Мане
Нападателят на Ливърпул Мохамед Салах призна, че е имало напрежение в отношенията му с бившия му съотборник Садио Мане.
Салах и Мане играха рамо до рамо в Ливърпул в продължение на пет години, докато Сане не напусна Байерн през 2022 г.
Към края на кариерата на Мане в Ливърпул непрекъснато се носеха слухове за разрив между Салах и Садио. Мохамед не отрича това, но категорично отхвърля предположенията, че е действал егоистично спрямо атакуващия си партньор.
"Да, имаше напрежение между мен и Садио. Но останахме професионалисти до края. Не мисля, че това повлия на отбора. Човешка природа е да иска повече, разбирам това, а той е боец. Извън терена не бяхме много близки, но винаги се уважавахме.
Хората могат да си мислят каквото искат, това е тяхно право. Но призовавам всички да обърнат внимание на факта, че Мане е получил най-много асистенции от мен. Можем да разгледаме фактите, но разбира се, много по-лесно е да се хвърлят фрази, защото това попада в заглавията. Знам как работи.
Нямам нищо против, стига да е в рамките на благоприличието. Но това не означава, че това мнение е вярно. В крайна сметка знам какво направих и съвестта ми е чиста“, заяви Салах.
- Юрген Клоп и Манчестър Юнайтед? Истината зад новите слухове
- Огромен удар за Ливърпул: 120 милиона паунда под въпрос без Шампионска лига
- Ливърпул срещу Рексъм на „Янки Стейдиъм“: английските клубове тръгват на лятно турне в САЩ
- Ливърпул няма да връща Куанса това лято въпреки проблемите в защита
- Ван Дайк след шокиращата загуба: Бяхме бавни и предвидими
- Джерард разкритикува Ливърпул след шокиращата загуба от Уулвс
- Лоши новини за Ливърпул: новото попълнение Жереми Жаке ще бъде оперирано
- Исторически антирекорд за Ливърпул след драмата с Уулвс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]