Диас ще обсъди с Ливърпул удължаване на договора си
Нападателят на Ливърпул Луис Диас ще проведе преговори за удължаване на договора си след края на сезона.
Диас достигна 100-ия си мач за Ливърпул миналия уикенд, отбелязвайки гол срещу Тотнъм, за да отпразнува титлата във Висшата лига с "червените“.
През последните месеци се носеха слухове, че Ливърпул може да продаде Диас, който навлиза в предпоследната година от договора си, но Sky Sports твърди, че приоритет на "червените“ е да удължат договора на Луис.
Ако Диас все пак бъде продаден, Барселона и клубове от Саудитска Арабия са посочени като възможни кандидати за 28-годишния колумбийски национал.
Да добавим, че Диас играе за Ливърпул след трансфера си от Порто за 37 милиона паунда през януари 2022 г. Освен титлата във Висшата лига, Луис успя да спечели Купата на Футболната асоциация и две Купи на Лигата с "червените“.
- Юрген Клоп и Манчестър Юнайтед? Истината зад новите слухове
- Огромен удар за Ливърпул: 120 милиона паунда под въпрос без Шампионска лига
- Ливърпул срещу Рексъм на „Янки Стейдиъм“: английските клубове тръгват на лятно турне в САЩ
- Ливърпул няма да връща Куанса това лято въпреки проблемите в защита
- Ван Дайк след шокиращата загуба: Бяхме бавни и предвидими
- Джерард разкритикува Ливърпул след шокиращата загуба от Уулвс
- Лоши новини за Ливърпул: новото попълнение Жереми Жаке ще бъде оперирано
- Исторически антирекорд за Ливърпул след драмата с Уулвс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]