Разкриха основната трансферна цел на Ливърпул
Ливърпул ще привлече 25-годишния шведски нападател Александър Исак от Нюкасъл Юнайтед това лято, когото смятат за своя основна цел. Това съобщава The Telegraph.
Според източника, "свраките“ искат да получат поне 120 милиона паунда (приблизително 144 милиона евро) за трансфера на шведския футболист. Отбелязва се, че мърсисайдци са готови да похарчат подобна сума за трансфера на нападателя.
По-рано бе съобщено, че Исак е отхвърлил няколко оферти от Нюкасъл за нов договор.
Този сезон Исак е изиграл 39 мача във всички състезания, в които е отбелязал 26 гола и е дал шест асистенции. Настоящият трудов договор на играча с клуба е до лятото на 2028 г. Според информация, предоставена на портала Transfermarkt, пазарната стойност на футболиста е 100 милиона евро.
- Юрген Клоп и Манчестър Юнайтед? Истината зад новите слухове
- Огромен удар за Ливърпул: 120 милиона паунда под въпрос без Шампионска лига
- Ливърпул срещу Рексъм на „Янки Стейдиъм“: английските клубове тръгват на лятно турне в САЩ
- Ливърпул няма да връща Куанса това лято въпреки проблемите в защита
- Ван Дайк след шокиращата загуба: Бяхме бавни и предвидими
- Джерард разкритикува Ливърпул след шокиращата загуба от Уулвс
- Лоши новини за Ливърпул: новото попълнение Жереми Жаке ще бъде оперирано
- Исторически антирекорд за Ливърпул след драмата с Уулвс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]