Гуардиола: Ливърпул, поздравления
Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола поздрави Ливърпул за спечелването на титлата във Висшата лига.
Сити се провалиха напълно в защитата на титлата си този сезон, но Гуардиола заплашва да предизвика Ливърпул през следващия сезон.
"Преди да започнем, от мое име и от името на клуба, бих искал да поздравя Ливърпул за спечелването на Висшата лига. Те със сигурност го заслужават, имат страхотен отбор.
Дайте ми една година и се надявам следващия сезон да се представим по-добре и да се борим до самия край.
Ливърпул, поздравления“, заяви Гуардиола.
- Пеп: Хусанов не е Шекспир, но английският му става по-добър
- Двама от Ман Сити могат да се присъединят към Евертън
- Холанд: Борбата за титлата продължава до края на сезона
- Холанд: Трябва да се подобря
- Невил: Никой съдия не бива да отменя гола на Черки
- Ман Сити няма да даде шанс на Фулъм
- Суперкомпютърът Opta определи основния фаворит във Висшата лига
- Холанд: Признайте гола и не показвайте червен картон
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]