Ливърпул ще проведе парад на 26 май
Ливърпул обяви, че ще проведе парад с автобуси с отворен покрив по улиците на града в понеделник, 26 май, за да отбележи спечелването на титлата във Висшата лига.
Победата на Ливърпул с 5:1 над Тотнъм в събота ги изведе извън обсега на съперниците си в класирането на Висшата лига.
Ливърпул сега очаква с нетърпение последния си домакински мач за сезона срещу Кристъл Палас на 25 май за церемонията по награждаването.
Момчетата на Арне Слот ще завършат този сезон във Висшата лига с мач срещу Палас на "Анфийлд", а на следващия ден ще се возят с открит автобус по улиците на Ливърпул и ще поздравят своите фенове.
Играчите на Ливърпул ще повторят 15-километровия маршрут, както направиха през 2019 и 2022 г. Събитието ще продължи между три и пет часа.
- Ливърпул ще се разправи с Вълците
- Ливърпул се свърза с нападател на Атлетико
- Томас Франк отговори на Слот за шпагата на Ван де Вен
- Слот: Ливърпул е номер едно по открита игра
- Ливърпул следи защитник на Интер
- Слот отказа да обсъжда зимни трансфери в Ливърпул
- Ливърпул ще блокира напускането на Салах след травмата на Исак
- Гехи има джентълменско споразумение с Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]