Хейсен е готов да се присъедини към Челси
Защитникът на Борнемут Дийн Хейсен е готов да се присъедини към Челси, ако Реал Мадрид не го повикат.
По-рано се съобщаваше, че Хейсен би предпочел да остане във Висшата лига и че Челси води в надпреварата за Дийн.
The Guardian потвърждава, че Челси в момента има най-голям шанс да привлече 20-годишния испански национал, но това се дължи на колебанието на Реал Мадрид.
В идеалния случай Хейсен би искал да премине в Реал Мадрид, но мадридчани не са сигурни, че могат да си позволят да похарчат 50-те милиона паунда, записани в договора на Дийн като освобождаваща клауза.
Реал Мадрид не си е създал навика да харчи големи пари на трансферния пазар напоследък. Грандът от Ла Лига подписаа с Килиан Мбапе със свободен трансфер и сега се надяват да направят същото с Трент Александър-Арнолд.
Така че Челси се опитва да се възползва максимално от тази ситуация. "Сините“ вече работят по споразумение за трансфер на Хейсен с надеждата да заведат Дийн на Световното клубно първенство, което започва през юни.
- Клоп работи зад кулисите: Ливърпул с шанс за трансферен удар с Диоманде
- Фенове на Тотнъм срещу евентуално назначение на Роберто Де Дзерби
- Бейл призна защо е отказал на Ман Юнайтед
- Постекоглу: Уволнението във Форест беше брутално, но поучително
- Рой Ходжсън се завръща – поема Бристъл Сити до края на сезона
- Експерт: Салах трябва да избере Саудитска Арабия пред МЛС
- Шиърър: Салах заслужава да отиде да играе „на слънце“
- Де Дзерби няма да бърза с нов отбор – отказва оферти до лятото
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]