Стилиян Петров се закани : Ще бележа все по-често за Вила
Капитанът на Астън Вила Стилиян Петров, който вкара гол за тима си при равенството 2:2 с Евертън, коментира представянето си пред официалния сайт на тима. Стенли смята, че занапред ще отбелязва повече голове за своя отбор, тъй като е получил правото да се включва по-често в атаките на отбора.
"Хубаво е да вкарваш голове и се надявам да продължа да го правя. Критикуват ме много, че не стрелям и не вкарвам голове. Но вече получих правото да отивам в по-предни позиции. Работих здраво по този елемент от играта си през последните няколко седмици", заяви Петров.
- Емери: Изстрадахме тази победа, но показахме характер
- Емери: Нужен ми e почивен ден
- Астън Вила измъкна драматична победа над Съндърланд с гол в добавеното време
- Емери: Да спечелиш Лига Европа е изключително трудно
- Италиано: Ранният гол ни пречупи срещу Астън Вила
- Уоткинс: Историческа вечер за Астън Вила, горд съм със стотния си гол
- Емери: Фантастична вечер за Астън Вила, но ни чака тежък полуфинал
- Полуфиналите в Лига Европа: Ясна е програмата
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]