Рууни: Рашфорд иска да играе за Ман Юнайтед
Легендата на Манчестър Юнайтед Уейн Рууни вярва, че нападателят Маркус Рашфорд иска да се завърне при Червените дяволи след края на престоя му под наем в Астън Вила.
Рашфорд прекарва втората половина от този сезон под наем във Вила. Маркус изглеждаше напълно различен играч, като отбеляза три гола и направи пет асистенции за отбора на Унай Емери.
Рашфорд бе принуден да напусне Юнайтед, след като изпадна в немилост на мениджъра Рубен Аморим, но Рууни не се съмнява в предпочитанията на Маркус.
"Маркус Рашфорд иска да играе за Манчестър Юнайтед, на 100 процента. Говорим за момче от Манчестър, фен на Манчестър Юнайтед и последните няколко години бяха трудни за него. Той трябваше да играе и за Юнайтед беше ясно, че не може да играе до края на сезона.
Рашфорд иска да играе за Юнайтед и да остави наследството си в Манчестър. Не знам дали това е възможно, но бих искал да го видя", заяви Рууни пред Amazon Prime.
- Нюкасъл шокира Манчестър Юнайтед с човек по-малко
- Ман Юнайтед търси ново ляво крило през лятото, потвърди Майкъл Карик
- Манчестър Юнайтед набеляза Тайлър Адамс за лятната селекция
- Манчестър Юнайтед се надява да задържи Бруно Фернандеш
- Невил: Шешко може да се превърне в „геймченджър“ за Манчестър Юнайтед
- Скоулс посочи идеалния мениджър за Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед следи Адейеми, германецът не бърза с нов договор
- Бруно Фернандеш ще обсъжда бъдещето си с Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]