Магуайър: Това бе луда игра
Защитникът на Манчестър Юнайтед Хари Магуайър определи коментира победата над Олимпик Лион с 5:4 в реванша от четвъртфиналите на Лига Европа.
"Ако потърсите думата "лудост" в речника, вероятно подхожда най-добре за този мач. Беше луда игра и е невероятно, че стигнахме до резултата, който ни класира напред.
Създадохме страхотни спомени за много от нашите фенове, направихме ги щастливи и им дадохме много за какво да говорят, добро и лошо", каза Магуайър.
Манчестър Юнайтед ще играе срещу Атлетик Билбао на полуфиналите на Лига Европа. Първият мач е на 1 май в Испания, а реваншът на 8-ми.
- Бейл призна защо е отказал на Ман Юнайтед
- Луис Енрике остава в ПСЖ, няма да поеме Манчестър Юнайтед
- Барселона се колебае дали да откупи Рашфорд
- Манчестър Юнайтед готви оферта за Тонали
- Ливърпул и Юнайтед в битка за Ндиайе
- Магуайър обясни провала на Аморим в Манчестър Юнайтед
- Ман Юнайтед готов да върне Рашфорд при провал на сделката с Барса
- Хьойлунд: Бях поставен в рамки при Аморим в Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]