Ван Дайк: Ливърпул планира голямо лято
Капитанът на Ливърпул Върджил ван Дайк очаква неговият клуб да има "голямо лято" по отношение на трансферната активност.
Ливърпул бе критикуван за липсата на активност на трансферния пазар миналото лято и през януари. Въпреки това отборът на Арне Слот направи страхотен сезон и сега е на прага на титлата във Висшата лига.
Ван Дайк обаче смята, че предстоящото лято ще бъде различно. Wyrdvil очаква както раздели, така и придобивки.
“Мисля, че Ливърпул трябва да може да се бори за трофеи през следващите години.
Смятам, че ще бъде голямо лято по отношение на играчите, които идват и си отиват. Според мен, клубът планира голямо лято, така че всички трябва да вярваме, че ръководството ще постъпи правилно.
Мисля, че можем да се подобрим на 100 процента. Не трябва да забравяме нивото на Висшата лига, особено този сезон. Невероятно е, че всеки може да победи всеки.
Брентфорд завърши наравно с Арсенал, Челси и Ипсуич завършиха наравно, a ние загубихме от Фулъм миналата седмица, така че това е нещо, което трябва да запомните.
Тази година ще имаме летен лагер, за да може отборът да работи върху това, което мениджърът иска и мисля, че това ще подобри отбора.
Мисля, че пълен предсезон със сигурност ще помогне на клуба да стане още по-стабилен“, заяви Ван Дайк.
- Ливърпул ще се затрудни в Марсилия
- Ливърпул готви конкретна оферта от 100 млн. за сензация
- Ван Дайк: Не обичам да бъда освиркван от собствените си фенове
- Джерард: Равенство с Бърнли у дома е неприемливо
- Слот: Според мен не бе освиркване, а разочарование
- Слот: Не за първи път резултатът е разочароващ
- Ливърпул се препъна срещу предпоследния (видео)
- Челси се е обърнал към Ливърпул за Ван Дайк
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]