Мареска: Трябва да се научим да играем различен стил
Мениджърът на Челси Енцо Мареска коментира победата на тима си като гост над полския Легия (3:0) в първия четвъртфинален мач от Лигата на конференциите на УЕФА. Победният гол отбеляза крилото на лондончани Тайрик Джордж .
"Беше качествен мач и добър резултат. През второто полувреме бяхме много по-добри от първото. Трябва да се научим да играем различен стил на футбол. Когато отборите се бранят, трябва да сме бързи с топката и да стреляме извън наказателното поле. Така беше отбелязан първият гол - след удар на Рийс [Джеймс], който бе реализиран от Тай", цитира Мареска журналистът Бен Джейкъбс в социалната мрежа X.
Реваншът между Челси и Легия ще се играе в Лондон. Мачът е насрочен за четвъртък, 17 април. Победителят от двубоя ще срещне по-силния отбор от двойката Юргорден – Рапид.
- Росеньор обясни смяната на Кукурея
- Лийдс заличи пасив от два гола срещу Челси
- Челси у дома ще продължи серията с Лийдс
- Палмър: Мога да изляза на друго ниво
- Росеньор е доволен от старта си в Челси
- Росеньор: Естевао не вярва, че съм бил футболист
- Кукурея призна, че умишлено е провокирал Адама Траоре
- Артета се извини на Росеньор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]