Ман Сити разглежда двама за замяна на Де Брюйне
Манчестър Сити разглежда 25-годишния полузащитник на Нотингам Форест Морган Гибс-Уайт и 21-годишния халф на Байер Леверкузен Флориан Вирц като алтернативи на Кевин Де Брюйне, който ще напусне "гражданите" в края на настоящия сезон. Това съобщи журналистът от The Athletic Дейвид Орнстейн.
Според източника, Манчестър Сити също може да се обърне към вътрешни ресурси, за да замени белгийския футболист. Фил Фодън се смята за играч, способен да поеме задълженията на Де Брюйне.
През този сезон Вирц е изиграл 39 мача във всички състезания, като е отбелязал 15 гола и е направил 13 асистенции. Гибс-Уайт изигра 30 мача, като отбеляза пет гола и направи девет асистенции.
- Меси: За мен Гуардиола е уникален
- Сити у дома ще надвие Съндърланд
- Холанд с рекорд в резултатна победа
- Ливърпул е избрал четири алтернативи, ако Ман Сити открадне Семеньо
- Ман Сити може да плати 74 млн. за Семеньо
- Ман Сити ще спечели на гости и на Фулъм
- Сити нанесе болезнена загуба на Лийдс (видео)
- Гуардиола: Нямаме място за повече грешки
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]