Матета отново може да играе
Нападателят на Кристъл Палас Жан-Филип Матета получи зелена светлина от лекарите да се завърне във футбола.
Матета не е играл за Палас от 1 март, когато получи контузия на ухото при победата на "орлите" с 3:1 над Милуол за ФА Къп.
Вратарят на Милуол Лиъм Робъртс получи червен картон и получи наказание от шест мача заради удара срещу Матет. Жан-Филип бе откаран в болница, където получи 25 шева на ухото.
Палас пътува до Фулъм в четвъртфиналите на ФА Къп в събота и Sky Sports съобщава, че 27-годишният французин ще може да играе в дербито.
Вярно, че Матета ще играе със специална маска, която да пази увреденото му ухо.
- Сър Алекс: На Ман Юнайтед може да отнеме над 10 г. за титла
- Мареска поема Ман Сити, ако Гуардиола напусне?
- Бруно ще е на разположение за трансфер срещу 57 млн.
- Еди Хау: Играчите винаги играят ключова роля
- Анонс на 17-ти кръг от Висшата лига
- Нюкасъл ще отстъпи на Челси
- Ман Сити у дома ще разбие Уест Хем
- Ливърпул ще надиграе Тотнъм в Лондон
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]