Робъртсън игнорира слуховете за Ливърпул
Защитникът на Фулъм Антъни Робинсън настоя, че игнорира слуховете за трансфер.
Робинсън се радва на добър сезон с Фулъм, който е девети във Висшата лига и вече достигна четвъртфиналите на ФА Къп.
Робинсън е свързван с големи клубове като Ливърпул от известно време, но 27-годишният американски национал се научи да не приема заглавията на сериозно.
"Във футбола съм достатъчно дълго, за да блокирам външния шум и подобни неща, защото съм бил от другата страна, когато не съм играл добре. Когато бях по-млад, виждах критиките, виждах съмненията на хората и всички тези неща. Така че знам, че има две страни на монетата.
Просто трябва да приемате всичко със зрънце сол. Трябва да вярвате в себе си и когато нещата вървят зле, да се съсредоточите върху себе си. Когато нещата вървят добре, да се съсредоточите върху това да продължите напред.
Така че се опитвам да не се разсейвам от слухове за трансфери и подобни неща. Особено Ливърпул – всичките ми приятели и семейство са от Ливърпул, така че по-скоро те ми изпращат съобщения, отколкото аз виждам историите във вестника. Казвам им, че това е просто история във вестника и всеки, който се справя добре, ще бъде пращан някъде“, заяви Робинсън пред ESPN.
- Ман Сити ще спечели на гости и на Фулъм
- Анонс на 12-ти кръг от Висшата лига
- Фулъм може да се раздели с мениджъра си
- Ливърпул следи крило на Фулъм
- Анонс на 10-ти кръг на Висшата лига
- Анонс на 9-ти кръг от Висшата лига
- Артета: Показахме зрялост
- Нотингам Форест трябва да плати 8 млн. за Марко Силва
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]