Нотингам Форест грабна последния билет за ¼-финалите за ФА Къп
В последния мач от 1/8-финалите на настоящата ФА Къп Нотингам Форест се срещна с Ипсуич Таун.
Въпреки че отборите са на напълно противоположните страни на таблицата във Висшата лига, гостите успяха да изненадат "горските" в 54-ата минута, когато Джордж Хърст откри резултата за Ипсуич.
Радостта на "трактористите" обаче не продължи дълго: в 68-ата минута Райън Йейтс върна равенството в резултата след пас на Антъни Еланга.
В редовното време, както и по-късно в продълженията, представителите на Висшата лига не успяха да определят по-силния отбор, така че съдбата на последния билет за четвъртфиналите на най-стария футболен турнир се реши от дузпи. Играчите и на двата отбора стреляха без грешка, докато петият опит на Ипсуич, на Джак Тейлър, беше париран от Матц Селс.
- Феновете на Арсенал скочиха срещу двама играчи след загубата от Бетис
- Арсенал има резервен план, ако не успее да привлече Винисиус
- Предраг Миятович предупреди Винисиус: По-добре втори в Реал, отколкото първи навсякъде другаде
- Пиърс Морган към Винисиус: Ела в Арсенал, можеш да станеш бог
- Официално: Нюкасъл назначи Матиас Яйсле за нов старши треньор
- Франк Лампард чупи трансферния рекорд на Ковънтри за четвърти път това лято
- В съблекалнята на Арсенал вярват: Винисиус Жуниор е сигурно ново попълнение
- Арсенал вярва, че е на прага на рекорден трансфер на Винисиус
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]