Ливърпул разглежда Симонс за наследник на Салах
Звездата на РБ Лайпциг Шави Симонс попада в трансферните планове на мениджъра на Ливърпул Арне Слот, който го смята за подходящ заместник на Мохамед Салах.
Симонс е сред приоритетните трансферни имена за Ливърпул. Мениджърът Арне Слот иска да има отличния нападател в своя отбор през следващия сезон и е помолил ръководството на клуба да се опита да го привлече.
Ливърпул е готов да плати 60 милиона паунда, за да завърши този трансфер през летния трансферен прозорец.
Според информация от Германия Лайпциг няма да има нищо против да продаде Шави Симънс за тази сума.
С фланелката на Лайпциг Симонс се откроява с изключителни изяви, привличайки вниманието на важни европейски клубове.
- Юрген Клоп и Манчестър Юнайтед? Истината зад новите слухове
- Огромен удар за Ливърпул: 120 милиона паунда под въпрос без Шампионска лига
- Ливърпул срещу Рексъм на „Янки Стейдиъм“: английските клубове тръгват на лятно турне в САЩ
- Ливърпул няма да връща Куанса това лято въпреки проблемите в защита
- Ван Дайк след шокиращата загуба: Бяхме бавни и предвидими
- Джерард разкритикува Ливърпул след шокиращата загуба от Уулвс
- Лоши новини за Ливърпул: новото попълнение Жереми Жаке ще бъде оперирано
- Исторически антирекорд за Ливърпул след драмата с Уулвс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]