Едегор призова за реабилитиране за загубата от Уест Хем
Капитанът на Арсенал Мартин Едегор призова своята страна незабавно да се реабилитира за загубата от Уест Хем.
Арсенал загуби с 1-0 у дома от Уест Хем през уикенда, резултат, който бе сериозен удар върху шансовете на "топчиите" да спечелят титлата във Висшата лига този сезон.
Въпреки това Арсенал ще пътува до Нотингам Форест в сряда и Едегор планира да се върне у дома с три точки.
"Сега не е моментът да се самосъжаляваме. Трябва да продължим напред. Има още много мачове за игра. Най-важното нещо сега е да спечелим следващия мач и след това да го използваме.
Много сме разочаровани. Чувствахме, че имаме добър шанс да победим Уест Хям, но представянето ни не беше достатъчно добро.
Поставихме ги под голям натиск, но ни липсваше ефективност в последната третина, в последното подаване, в крайното подаване от фланга и трябваше да сме по-резки и по-добри около наказателното поле.
Липсваше ни това и то е голям удар за всички нас. Но ние продължаваме напред и трябва да се подобрим веднага в следващия мач“, цитира talkSPORT думите на Едегор.
- Мениджърът на Брайтън за Арсенал: Губят прекалено много време за корнери
- Артета отговори на критиките: Във Висшата лига е трудно да играеш красив футбол
- Арсенал повали Челси, Евертън шокира Нюкасъл, а Вила може да остане без ШЛ
- Арсенал изпрати оферта за защитник на Коринтианс
- Арсенал плаща бонуси за всеки гол от корнер – тайното оръжие на Артета
- Артета: Арсенал вече е на финалната права
- Арсенал готви мегатрансфер: насочва се към защитник на Интер
- Арсенал изравни рекорд на Висшата лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]