Анчелоти отговори на Пеп за шансовете на Ман Сити
Старши -треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти отговори на думите на мениджъра на Манчестър Сити Хосеп Гуардиола, който по-рано заяви, че вероятността Гражданите да победят Лос Бланкос в реванша от плейофите за Шампионската лига е 1%. Срещата ще се проведе на 19 февруари, сряда, на стадион "Сантяго Бернабеу".
"Той наистина не мисли така. Ще го питам за това утре преди мача. Гуардиола смята, че неговият отбор има по-добри шансове, точно както ние не смятаме, че имаме 99% шанс да спечелим. Имаме малко предимство, така че ще се опитаме да се възползваме от него и да изиграем този мач по начин, подобен на първия“, заяви Анчелоти.
В първия плейофен мач Реал Мадрид победи Манчестър Сити с 3-2.
- Гуардиола коментира смяната на Холанд
- Ман Сити разгроми Фулъм
- Мартин Киоун: Шест точки преднина на Арсенал е по-добре от девет
- Пеп: Хусанов не е Шекспир, но английският му става по-добър
- Двама от Ман Сити могат да се присъединят към Евертън
- Холанд: Борбата за титлата продължава до края на сезона
- Холанд: Трябва да се подобря
- Невил: Никой съдия не бива да отменя гола на Черки
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]