Мармуш: Това е първият хеттрик в моята кариера
Нападателят на Манчестър Сити Омар Мармуш сподели чувствата си, след като отбеляза хеттрик срещу Нюкасъл.
"Разбира се, това е много, много хубав ден. Това е първият хеттрик в моята кариера. Бих искал да благодаря на моите съотборници, персонала и, разбира се, треньора, че ми помогнаха да стигна до този момент.
Накараха ме да се почувствам като част от това семейство от първия ден. Наистина съм щастлив.
Мисля, че първият гол ми хареса най-много, защото това беше първият ми гол за Сити и бе невероятно усещане в тази атмосфера, на този стадион. Беше наистина хубаво“, заяви Мармуш.
- Анри разкритикува Арсенал след загубата от Манчестър Сити
- Ман Сити ще унищожи Бърнли отново
- Гуардиола: Сити не трябва да губи концентрация
- Артета: Арсенал няма да се предаде в битката за титлата
- Манчестър Сити пое инициативата в битката за титлата след успех над Арсенал
- Гуардиола: Раздялата с Бернардо Силва ще бъде най-трудната
- Холанд: Не усещам напрежение преди „финала“ с Арсенал
- Гуардиола: Загуба от Арсенал може да сложи край на битката за титлата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]