Нюкасъл определи три трансферни цели за лятото
Нюкасъл направи списък на три трансферни цели за следващото лято.
Нюкасъл бе ограничен в дейността си през последните два трансферни прозореца поради правилата за финансов феърплей, но мениджърът на "свраките" Еди Хоу се надява да осигури истински тласък това лято.
Най-желаната цел на Хау е крилото на ПСВ Йохан Бакайоко, който вече отбеляза 10 гола във всички турнири този сезон и привлече вниманието на редица големи клубове, включително Ливърпул.
С 21-годишния холандец, оценен на £50 милиона, Хоу се надява да компенсира загубата на Мигел Алмирон, който се завърна в Атланта Юнайтед през зимния прозорец.
Според The Chronicle Live, Нюкасъл се интересува и от 19-годишния защитник на Борнемут Дийн Хейсен, чийто договор включва освобождаваща клауза от 55 милиона паунда.
Тъй като договорите на Фабиан Шаер и Джамал Ласелс изтичат в края на сезона, Нюкасъл обмисля привличането на централен защитник.
Третата цел на Нюкасъл е нападателят на Кристъл Палас Жан-Филип Матета. 27-годишният французин, който отбеляза 10 гола във Висшата лига този сезон, може да струва на свраките 20 милиона паунда.
- Ман Сити ще отстрани Нюкасъл
- Скоулс удари Карик… и после изтри думите си
- Нюкасъл шокира Манчестър Юнайтед с човек по-малко
- Нюкасъл ще отстъпи и на Ман Юнайтед у дома
- Евертън с драматична победа на „Сейнт Джеймсис Парк“
- Тонали: Важното е, че продължаваме
- Еди Хау: Няма значение кой е следващият ни съперник
- Нюкасъл елиминира Карабах след зрелищно 3:2 на „Сейнт Джеймсис Парк“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]