Райс: Арсенал трябва да продължи да вярва
Полузащитникът на Арсенал Деклан Райс заяви, че отборът му остава уверен в шансовете си да спечели титлата във Висшата лига този сезон.
"Има още много дълъг път. На пресконференцията си миналата седмица треньорът каза, че можем да се тревожим само за себе си, независимо какво ще се случи.
В края на сезона ще видим. Можем само да продължим да вярваме в това, в което вярваме, да работим върху това, върху което работим и да имаме пълно доверие в мениджъра, играчите и всички около нас. Трябва да вярваме, че можем да постигнем страхотни неща.
В наши ръце е да завършим това, което започнахме. Предстои решаващ период. Трябва да останем позитивни и да продължим напред", заяви Райс.
- Арсенал не успя да победи Брентфорд
- Арсенал оглавява индекса на трансферния баланс на CIES
- Мартин Киоун: Шест точки преднина на Арсенал е по-добре от девет
- Арсенал ще се справи с Брентфорд
- Суперкомпютърът Opta определи основния фаворит във Висшата лига
- Горецка може да се превърне в сериозна трансферна цел на Арсенал
- Артета се извини на Росеньор
- Артета пожела успех на Окслейд-Чембърлейн в Селтик
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]