Челси се интересува от вратар на Борусия Дортмунд
Челси се интересува от вратаря на Борусия Дортмунд Грегор Кобел.
Лондончани започнаха да обмислят вратарската си ситуация след няколко сериозни грешки на настоящия номер едно Робърт Санчес.
Кобел е определен като кандидат за негов заместник, тъй като отговаря на много от критериите на клуба за вратарския пост.
Както пише The Independent обаче, трансферът на футболиста е по-вероятен през лятото. В момента Дортмунд не са готови да обмислят оферти за играча, особено преди плейофите на Шампионска лига.
Освен това конкуренция може да има и от Манчестър Юнайтед, които отдавна се интересуват от швейцарския играч.
Този сезон Кобел изигра 17 мача в Бундеслигата, включително три чисти мрежи.
- Росеньор за хеттрика на Жоао Педро: Той вече вярва, че е играч от световна класа
- Хеттрикът на Жоао Педро смаза Астън Вила
- Росеньор защити Гарначо: Свирканията показват колко e опасен
- Уволнили Филипе Луис заради тайни разговори с Челси
- Арсенал повали Челси, Евертън шокира Нюкасъл, а Вила може да остане без ШЛ
- Революция във футбола? В Англия обмислят мениджърите да искат VAR проверки
- Тотнъм се прицели в директор на Челси
- Росеньор предупреди Челси: Следващият червен картон ще има последствия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]