Арсенал не успя да привлече Оли Уоткинс
Арсенал не успя да привлече нападателя на Астън Вила Оли Уоткинс. Това съобщи инсайдерът Фабрицио Романо в социалната мрежа X (преди Twitter).
Според източника, Арсенал е направил официална оферта за трансфер на Уоткинс за 60 милиона паунда.
През този сезон Уоткинс изигра 30 мача във всички състезания, като отбеляза 10 гола и направи осем асистенции.
Астън Вила ще се изправи срещу Селтик в четвъртък, 29 януари, в мач от 8-ия кръг на общата фаза на УЕФА Шампионска лига. Срещата трябва да започне в 23:00 часа московско време.
- Артета: Липсваше ни точност
- Арсенал не успя да победи Брентфорд
- Арсенал оглавява индекса на трансферния баланс на CIES
- Мартин Киоун: Шест точки преднина на Арсенал е по-добре от девет
- Арсенал ще се справи с Брентфорд
- Суперкомпютърът Opta определи основния фаворит във Висшата лига
- Горецка може да се превърне в сериозна трансферна цел на Арсенал
- Артета се извини на Росеньор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]