Барса възнамерява да привлече Доку
Барселона възнамерява да привлече крилото на Манчестър Сити Жереми Доку. Това съобщава испанското издание Sport.es.
Според източника, "блаугранас" искат да наемат белгиеца до края на сезона, но се страхуват, че няма да успеят да се разберат с "гражданите" за заплатата на играча, тъй като имат финансови затруднения. Отбелязва се, че самият футболист е недоволен от броя на игровите минути през този сезон и разчита на повече игрово време.
Този сезон 22-годишният Доку взе участие в 22 мача (1163 минути) за клуба във всички турнири, в които отбеляза шест гола и седем асистенции. Настоящият трудов договор на играча с отбора от Манчестър е до лятото на 2028 г. Очакваната цена на нападателя според интернет портала Transfermarkt е 60 милиона евро.
- Стърлинг се присъедини към Фейнорд
- Гуардиола коментира смяната на Холанд
- Ман Сити разгроми Фулъм
- Мартин Киоун: Шест точки преднина на Арсенал е по-добре от девет
- Пеп: Хусанов не е Шекспир, но английският му става по-добър
- Двама от Ман Сити могат да се присъединят към Евертън
- Холанд: Борбата за титлата продължава до края на сезона
- Холанд: Трябва да се подобря
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]