О’Хара: Постекоглу няма план Б
Джейми О'Хара критикува Анж Постекоглу за тактически инат.
Спърс загубиха от Лестър с 1:2 у дома в 23-ия кръг на Висшата лига.
"Проблемът е, че играчите, които са на разположение, не се справят със задачата. Имате Даниел Леви, който не иска да бръкне в джоба си и да привлече играчи, когато отборът страда от контузии, той не може да осъществи трансфера, защото не иска да плати парите.
И имате треньор в Постекоглу, който е толкова упорит, че не иска да промени стила си на игра. Той няма план Б, план В. Той не иска да промени начина, по който иска да играе. И им свършиха идеите. На Тотнъм им свършиха идеите, защото знаят само по един начин да играят.
Той не знае как да постигне резултати. Те се борят за оцеляване. Тотнъм се бори за оцеляване. Аз ви го казвам. Отборите под тях печелят точки. Вижте отборите около тях. Уест Хем уволни мениджъра си. Евертън уволни мениджъра си. Манчестър Юнайтед уволни своя мениджър. Уулвърхемптън уволни своя мениджър. Наистина ли мислите, че не са застрашени от изпадане? Разбира се, че е така.
Знам, че има контузии, знам, че има проблеми, но това е недопустимо. Не можеш да загубиш 13 мача от Висшата лига като мениджър на Тотнъм. Да, предстои ви реванш от полуфинала за Купата на английската лига срещу Ливърпул, който несъмнено е най-добрият отбор в Европа в момента, и се вкопчвате в надеждата, че може да стигнете до финала. И Андж казва: "Ще спечелим трофея във втория ми сезон." О, хайде, спри.
Вие сте мениджър на Тотнъм. Вие сте на 15-то място в таблицата. Загубихте 13 мача. Това е неприемливо. Всеки друг мениджър - Хари Реднап, Хуанде Рамос, всички тези мениджъри, Почетино, Конте, Моуриньо - ако бяха 15-и в таблицата, щяха да са уволнени досега. Всички. Довиждане.
Защо Анже получава преференциално отношение? Защо това не го разбирам? Дали е заради Моуриньо и Конте и факта, че играе атакуващ футбол? Кой изобщо има нужда от атакуващ футбол? Сериозно, на кого? Трябва да сте организирани“, заяви бившият халф на Тотнъм.
- Рая спаси Арсенал, Доку не спира да бележи, а Тотнъм отново се провали
- Тотнъм и Лийдс не се победиха, „шпорите“ остават близо до зоната на изпадащите
- Ван де Вен настоява за 200 000 паунда седмично при трансфер
- Де Дзерби: Няма място за отпускане след важната победа
- Тотнъм излезе от зоната на изпадащите след победа над Астън Вила
- Де Дзерби: Тотнъм не е обречен, трябва да се борим докрай
- Почетино: Боли ме да гледам какво се случва с Тотнъм
- Симонс аут до края на сезона и пропуска Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]